Internesto

Beata

, Zdravé firmy

Před třemi lety vznikl v centru Brna nápad:

Vytvořit tématické zážitkové ubytování pro hosty z celého světa. Spojovat, sblížit, nadchnout, vítat hosté s otevřenou náručí a dát jim více, než je v ubytovacích službách běžné.

Myšlenka to byla nejspíš skvělá, to už potvrdil rychlý růst a vznik Internesto House projektu, domu plného designu, nápadu a zážitků. V roce 2018 se neobyčejné apartmány doplnili chybějícím prvkem, coworkingem EDUnesto.

Prostor je vytvořený pro spojení zážitku se vzděláváním. EDUnesto se během krátké doby stalo místem pro teambuildiny, hackathony a workshopy. Kombinace coworkingu s jedinečným ubytováním se ukázalo být velmi dobrou volbou a mezerou na trhu. Můžou tak nabídnout full servis pro různé aktivity, ať už vzdělávací nebo zábavné s full servisem a to vše pod jednou střechou. Navíc se nabídka rozrostla o manažerské pracovní byty Biznesto na delší dobu, pro zajištění komfortu pro ty, kteří tráví v Brně delší dobu, a potřebují pro svoji práci silnější zázemí, než hotelové lůžko.

Samozřejmě, za každým skvělým nápadem je realizační tým, který velkolepé plány překlopí v budoucnost. Tým “Nestíků” vede Radek Danč, s vizí posouvat svoje nápady každým rokem o level výše. Vysoké pracovní nasazení je pro něho samozřejmostí, bez kterého by za tak krátkou dobu nemohl uspět. Přes velké tempo a neustálé inovace ale nezapomíná na to, aby budoval zdravou firmu s motivovaným a dobře fungujícím týmem v čele.

Pokud Vás zajímá více, jak se sám vypořádá s pracovním tlakem a jak se mu daří najít rovnováhu mezi budováním vlastní vysněné firmy a rodinou, přečtěte si náš rozhovor s Radkem Dančem.

Napsat komentář